+48 604 774 071

Usługi

Produkcja i sprzedaż

Jesteśmy producentem zakrętarek elektrycznych, zakrętarek akumulatorowych, zakrętarek pneumatycznych, napinaczy hydraulicznych (w tym wielostopniowych i z powrotem sprężynowym) oraz kluczy hydraulicznych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Hi-Force.

Usługi zakręcania / odkręcania

Oferujemy wykonanie usługi zakręcania lub odkręcania połączeń śrubowych. Nasi przeszkoleni pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie wykonają szybko oraz z najwyższą starannością powierzoną pracę. Nasze urządzenia posiadają stosowne atesty oraz certyfikaty. Wystawiamy protokół z wykonanych czynności, co daje Państwu gwarancję z dokładności wykonanych prac.

Doradztwo

Wieloletnie, bogate doświadczenie pozwala nam na doradztwo na najwyższym światowym poziomie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wspólnie przeprowadzamy analizę połączeń śrubowych i przedstawiamy wariantowe rozwiązania. Państwo podejmujecie ostateczną decyzję. Na życzenie przeprowadzamy prezentację produktów.

Wynajem

Oferujemy wynajem urządzeń do zakręcania i odkręcania połączeń śrubowych z kontrolowanym (regulowanym) momentem obrotowym (siła). Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń. Przeszkolimy Państwa pracowników. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Serwis

Prowadzimy serwis gwarancyjny (12 miesięcy) oraz pogwarancyjny urządzeń sprzedawanych przez nas. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h na dobę. W przypadku uszkodzonych/niesprawnych urządzeń innych producentów możecie Państwo liczyć na szybką oraz profesjonalną naprawę. Na życzenie udostępniamy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

Kalibracja

Kalibrujemy klucze dynamometryczne oraz zakrętarki do 15 000 Nm na profesjonalnym stanowisku pomiarowym. Możliwa jest również kontrola większych urządzeń (kluczy hydraulicznych) do 65 000 Nm. Wystawiamy certyfikaty kalibracji. Przypominamy – kalibrację oraz przegląd urządzeń powinno wykonywać się przynajmniej raz w roku.

Szkolenia

Przy każdej dostawie urządzeń przeprowadzamy szkolenia pracowników z obsługi. Pozwala to na bezpieczną oraz bezawaryjną pracę. Możliwe są również późniejsze szkolenia, wystarczy jeden telefon do nas. Nasi serwisanci, inżynierowie oraz doradcy techniczni są systematycznie szkoleni u producentów urządzeń. Przekłada się to na najwyższą jakość obsługi oraz przekazywanie wiedzy z nowości oraz bezpiecznej pracy naszym Klientom.

Nie znalazłeś produktu który spełnia Twoje wymagania? Zadzwoń!

+48 604 774 071